Ми

ZA-ZA – це професійна студія з досвідом роботи в сфері проектування та реалізації інтер’єрів більше 10 років.

Неведомська Марія в 2010 році закінчила Київський Національний Університет Будівництва і Архітектури, архітектурний факультет.

Губаніщев Олег в 2012 році закінчив Київську Національну Академію Мистецтв і Архітектури за фахом архітектор.

Наша мета – поєднання творчого та креативного підходу до дизайну з чітким розумінням втілення його в життя.

Незалежно від стилю й площі ми знаходимо ергономічне планування і функціональне зонування. Розуміючи, що для багатьох клієнтів будівництво є важким, заплутаним і не завжди приємним процесом, ми допомагаємо пройти всі етапи ремонту (від ідеї до заселення) з легкістю та задоволенням. Вища архітектурна та художня освіта дозволяє нашому колективу працювати в будь-якому з відомих стилів, вирішувати важкі планувальні та технічні задачі на високому рівні.

Ми дуже цінуємо свою роботу і вимогливо відносимось до підрядних організацій, які беруть участь у створенні інтер’єрів за нашими проектами. В першу чергу для нас важливий не сам дизайн-проект, а його подальша реалізація. Кінцевий результат повинен бути якісним і повністю задовольнити замовника. Рекомендації наших клієнтів – це найвища похвала та в той самий час дієва реклама.

Звертаючись до нас за розробкою інтер’єру, ви можете бути впевнені в високоякісному результаті та відповідальному підході до дизайну.

Ми пропонуємо весь спектр послуг для створення вашого інтер’єру.

ZA-ZA interior design гарантує цікаву ідею та кваліфікаційне втілення її у життя.